Penzion Luhačovice Sinfonietta
Penzion Sinfonietta ubytování Luhačovice Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s
 

Penzion Sinfonietta / Luhačovice

Penzion Sinfonietta je oáza klidu, která Vám vykouzlí dovolenou provázenou zážitky a relaxací v krásném prostředí lázeňského města Luhačovice. Penzion se nachází v klidné části Luhačovic a přitom pouhé 3 minuty od samotného centra lázní.

Díky výhodné poloze penzionu Sinfonietta máte na dosah kulturní, společenské ale i sportovní aktivity, které Vám Luhačovice a jejich okolí mohou nabídnout. Příjemné rodinné prostředí penzionu dá odpočinout Vašemu tělu i mysli a umožní načerpat novou energii.

Luhačovice penzion Sinfonietta ubytování
Pro Váš pobyt si můžete vybrat ze 4 apartmánů, 2 studií - Marie a Anna, a jednoho soukromého pokoje - Gabriela. Celková kapacita penzionu je 14 lůžek s možností 7 přistýlek.

Vybavení penzionu Sinfonietta
Na všech pokojích je vlastní sociální zařízení, bezpečnostní trezor, TV, rádio a připojení k internetu Wifi. Studia mají vybavený kuchyňský kout, balkón. Apartmány mají samostatnou ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem (vybaveno - varná konvice, lednice, nádobí, mikrovlnná trouba). Apartmán Šárka - v přízemí, vhodný pro hosty se zhoršenou pohyblivostí. Apartmán Kamila - přímý vstup na terasu, koupelna s rohovou vanou, myčka nádobí. Apartmán Zdenka a Katka - balkón.

Ubytování v Luhačovicích penzion Sinfonietta služby
Možnost přistýlky. Snídaně se v penzionu servírují v podobě snídaňových košů (cena dle výběru koše). Váš vůz si můžete zdarma zaparkovat přímo u penzionu - 3 místa pro zastřešené parkování a 4 místa pro nezastřešené parkování. Služba odvoz z / na vlakové či autobusové nádraží pro hosty penzionu, kteří cestují do Luhačovic vlakem nebo autobusem a pomoc se zavazadly. Lázeňský poplatek je zahrnut v ceně ubytování. 

Wellness a lázeňské procedury jsou zajištěny v partnerském lázeňském hotelu Miramare (masáže, koupele). V penzionu Sinfonietta si můžete objednat také 3 a 7 denní wellness pobyty - informace na dotaz. 

Další služby - zajištění a rezervace vstupenek, lístků a míst na kulturní a společenské akce v Luhačovicích a blízkém okolí. V lázních Luhačovice pro Vás zařídí masáže, lázeňské a wellness procedúry, ale i kosmetiku, manikúru, pedikúru, fitness. Pomoc s organizováním volného času  po dobu Vašeho pobytu v penzionu Sinfonietta. Zamluví pro Vás sportoviště - tenis, minigolf, kuželky, bowling, půjčovna kol, v blízkosti penzionu je plovárna.

Na Vaši návštěvu se těší ochotný a vždy usměvavý personál penzionu Sinfonietta, který Vám rád pomůže s organizací Vašeho volného času a doporučí, co byste v Luhačovicích a v okolí jistě během Vaši návštěvy neměli promeškat. 

Pobyt v lázních - Proč do Luhačovic
Luhačovice jsou perlou mezi lázněmi v České republice a mají své kouzlo v každém ročním období. V Luhačovicích Váš čeká klidná a pohodová atmosféra lázní, minerální prameny, z nichž nejznámější je Vincentka, kavárny, cukrárny, vinárny, restaurace, ... krásné okolí Luhačovic je ideální pro lázeňské hosty všech věkových kategorií, rodiny s dětmi, turisty, cyklisty ...
Penzion Luhačovice Sinfonietta - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Luhačovice Sinfonietta -  je k dispozici připojení na internetPenzion Luhačovice Sinfonietta -  je k dispozici letní terasaPenzion Luhačovice Sinfonietta - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Luhačovice Sinfonietta - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Luhačovice Sinfonietta - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Zlín

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com